Субота, 18.05.2024, 07:11
Вітаю Вас Фанат | RSS

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЛАНЧИН

Головна » 2011 » Квітень » 2 » У районному турнірі з міні-футболу Ф.К."Прут" Ланчин зайняв 2-ге місце
15:09
У районному турнірі з міні-футболу Ф.К."Прут" Ланчин зайняв 2-ге місце

"Прут"Ланчин

Турнір називався "Весняна перлина" в якій брали 6 команд (м.Надвірна,с.Красна,с.Фитьків,с.Тисменичани, смт.Ланчин,с.Чорний Потік) віком 15 років і менше.

У пів фіналі Ланчин зустрівся із Чорним Потоком
Матч був напружений для обох команд, але наприкінці матчу виявився Ф.К."Прут"!
Чорний Потік мав моменти, але не використовували їх.
На прикінці другого тайму Дем'янчук Андрій забив один і вирішальний гол в цьому матчі 1-0 на користь Ланчина!!!
У паралейному матчі зустрілась Надвірна із Тисминичанами. Надвірна легко розібралася із Тисменичанами 4-0.
 У матчі за 3-тє місце як Ви уже зрозуміли зустрівся Чорний Потік і Тисменичани.
Перший тайм Чорний Потік вів з рахунком 2-0, в другому їм вдалося забити ще один, але Тисменичани зібралися на декілька хвилин з духом і забили 2 голи, потім коли Потік зрозумів, що так діло не піде забив ще 2 голи у ворота Тисменичан. 5-2 Чорний Потік зайняв 3-тє місце у турнірі "Весняна перлина".
 Таке враження, що Надвірній фінал був аж занадто легкий ніж їм вважалося. Тут просто можна сказати Ф.К. "Карпати"Надвірна 6-1 Ф.К."Прут" Ланчин

Переглядів: 1327 | Додав: andruhafan | Теги: Ф.К.Прут Ланчин зайняв 2-ге місце | Рейтинг: 5.0/1