ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЛАНЧИН

Головна » 2011 » Липень » 18 » ФК Ланчин 5-2 "Темп" Молодків (юнаки)
11:21
ФК Ланчин 5-2 "Темп" Молодків (юнаки)

Юнаків в цьому матчі дехто списував дехто вірив, що юнаки можуть виграти... Перші хвили матчу щось не дуже вийшли у господарів.

Приблизно за 10 хвилин гості забили у ворота господарів 2 м'ячі. Хтось уже подумав що юнаки з молодківа виграють з розгромним рахунком. Але до кінця першого тайму ще залишався час. Перший гол забив Долинський Іван із 11 - метрової позначки (один із суперників зіграв рукою у штрафному майданчику).

Прекрасно виконаний пенальті! 2-й гол десь за 10 хв. до кінця 1-го тайму забиває Гресько Роман. Пройшовши в штрафний майданчик і розстріляв метрів так з 5-ти воротаря. 2-2. Перший тайм закінчився...

При такому розкладі матчу вже просто потрібно було дожимати суперника! Автором 3-го гола був зновуж Долинський! Подача з кутового гості винесли кругловго на удар Вані і той красиво простріли з-за шіснадцятки рахунок 3-2.

Другий пенальті явний! Воротар цього разу начудив! Бачивши що наздоганяє м'яч суперник він зловив, ні не м'яч а суперника за ногу! Долинський пробив точно і на його рахунку в цьому матчі був хет-трик.

5-й гол був такий самий лиш ударив Ваня іншою ногою.
Переглядів: 557 | Додав: andruhafan | Рейтинг: 4.0/1