ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЛАНЧИН

Головна » 2011 » Квітень » 10 » ФК Ланчин впорався із ФК Тисменичани!
19:18
ФК Ланчин впорався із ФК Тисменичани!

Не дивлячись на погані погодні умови, сильний вітер, лапатий сніг і мокре поле, перший матч 1/4 кубка району все ж таки відбувся. Наш футбольний клуб був у відмінному настрої, що віщувало захоплюючу гру.

З перших же хвилин матчу, команди обмінялися небезпечними моментами, де свої ворота рятували то захисники, то свою майстерність демонстрували воротарі обидвох команд. Загалом весь матч велася напружена боротьба. Але рахунок у матчі все ж не було відкрито. Та вже під завісу першого тайму рахунок було відкрито господарями, шикарним ударом «за комірець» відзначився Михайло Боднар. Перший тайм так і закінчився із рахунком 1:0 на користь господарів поля.

На другий тайм команди вийшли вже із зовсім іншим настроєм. Почалася контактна та часом жорстка гра. І вже в перших хвилинах другого тайму, через провал в центрі захисту, гостям вдалося зрівняти рахунок 1:1. Після такого повороту подій ФК Ланчин нічого більше не залишалося, як йти повними силами в наступ. Така тактика допомогла нашій команді знову вийти в перед. Десь на 85-ій хвилині матчу, ударом із 25-ти метрів Володимир Марусин зробив рахунок 2:1.

В останні хвилини матчу, нашою командою було ще проведено декілька перспективних атак, але вони так і не закінчилися голом. Гарненький футбол вийшов загалом, як кажуть люди: «було що подивитись».

ФК Ланчин – ФК Тисменичани 2:1

Голи: Михайло Боднар, 43, (не відомо), 48, Володимир Марусин, 85

Переглядів: 568 | Додав: fc_lanchin | Теги: ФК Ланчин - ФК Тисменичани | Рейтинг: 5.0/3