ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЛАНЧИН

Головна » 2011 » Серпень » 1 » ФК Ланчин не має проблем із ФК "Смерічка" (Лоєва)
13:14
ФК Ланчин не має проблем із ФК "Смерічка" (Лоєва)

В перенесеному матчі 2-го туру чемпіонату району, 2-ї ліги, зустрічалися ФК "Смерічка" (Лоєва) -  ФК Ланчин.

Перейдемо до огляду матчу.

Юнацькі склади так і не починали своєї гри, у зв'язку із тим що   ФК "Смерічка" (Лоєва) так і не придставила свого лікаря, а тому згідно із регламентом НРФФ, арбітр матчу Дитко А. зарахував технічну поразку  для команди ФК "Смерічка" (Лоєва). Таким чином наші юнаки отримали три залікових пункта так і не зігравши свій матч. Нагадаємо що це вже 2-га така перемого для наших юнаків, так у зв'язку із неявкою юнацьго складу С.Майдана минулої неділі, наші юнаки автоматично отримали виграш.

На даний час, за 11-ть ігор, юнаки ФК Ланчин знаходяться на 6-му місці в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 6-виграшів, 2-нічиї, 3-поразки, 22-забитих м'ячі, 25-пропущених м'ячів, і 20-залікових балів.

А тепер перейдемо до дорослого складу ФК Ланчин.

З перших хвилин матчу гру контролювали гості (ФК Ланчин), що призвело до логічного завершення награних комбінацій командою ФК Ланчин. Вже десь на 5-й хвилині матчу, реалізувавши вихід один на один, рахунок відкрив Ткачук С. Після чого десь коло 20-ї хв.  продемонструвавши індивідуальну майстерність та свої бомбардирські навики, подвоїв рахунок Марусин В. А на 25-й хв. той же Марусин В. скориставшись помилкою захисника та дуже  поганою якістю газону, вийшов на зустріч із воротарем зробив рахунок розгромним 0:3.

А десь приблизно на 42-й хв. матчу, після подачі кутового, на підборі якісно зіграв Захарчук П. воротар ФК "Сиерічки" (Лоєва) дотягнувся до м'яча, але відбити його не зміг! Удар був надто сильним 0:4!

На перерив команди пішли за рахунку 0:4 на користь ФК Ланчин.

В другому таймі гравці ФК Ланчин не забивали, а на томість пропустили 2-а м'ячі. Автором цих двох м'ячів став екс-гравець ФК "Прут" (Делятин) Гугляк Т.

У підсумку гра завершилася 2:4 на користь ФК Ланчин. Що дозволило дорослому складу ФК Ланчин піднятися на 2-ге місці в турнірній таблиці.

Переглядів: 614 | Додав: fc_lanchin | Рейтинг: 0.0/0