Головна » 2011 » Червень » 2 » ФК Ланчин - ФК Зелена. 4-тур Чемпіонату району
ФК Ланчин - ФК Зелена. 4-тур Чемпіонату району
  .

Неділя, селище Ланчин,

стадіон селища Ланчин.

Загалом неділя обіцяє бути досить цікавою, та дуже плодовитою на позитив!!!

Нарешті ми цього дочекалися! Вже у неділю 5 червня о 15:00 та 17:00 ФК Ланчин розпочне свій похід 2-ю лігою чемпіонату району Надвірнянщини.

І вже у неділю о 15:00, силами поміряються юнаки нашої команди. Враховуючи те що це буде перша офіційна гра нашого футбольного клубу, побажаємо нашим юнакам тільки перемоги.

А от о 17:00 почнеться гра, між дорослими складами обох команд! Цей матч буде проведено в повному обсязі (45 хвилин тайм).

Гра обіцяє бути досить цікавою, адже ФК Зелена після тривалої перерви повертається у великий футбол! Нагадаємо що ФК Зелена вже довший час не бере участі у будь яких футбольних подіях. І тому цей рік для них являється свого роду тріумфальним.

Також у неділю відбудеться урочиста частина де по плану Ланчинські посадовці повинні вручити нову футбольну форму дорослій команді ФК Ланчин. Це дійство заплановано провесити о 17:30