забивали:

1) Маруси В.  - 3 гола

2) Боднар М.  - 1 гол

3) Голіней І. (воротар) - 1 гол (п)

Вболівльники Ланчина думали, що буде черговий розгром гостям, але ні... Гравці ФК Зелена показали гідний опір господарям. Матч був досить інтригуючим. Мали менти і гості і господарі.

Перейдемо до огляду матчу юнаків...
Перший офіційний матч для наших юнаків, дехто відчував мандраж, а для декого це не перший матч у районні лізі.
З перших хвилин гравці ФК Зелена почали пресингувати господірів, що змушувало наших футболістів помилятися в деяких епізодах. Майже ціла гра йшла по правому фланзі (від воріт ФК Ланчин) і в центрі поля. В своїй штрафні збили Назара Ткачука гравці ФК Зелена, Право пробити пенальті дали Іваночко Михайлу якому виповнялося в цей день 16 років! Спокійно поклав м'яч в правий кут від воротаря, 1-0. Наприкінці 1-го тайму гості зуміли зрівняти рахунок! Після подачі кутового гравці Ланчина не вдало винесли м'яч чим і скористалися гості 1-1. Перший тайм закінчено і команди пішли перевести подих...
В 2-гому таймі господарі поля змусили помилятися гостів, що і пішло на руку ланчинецькій команді. Вдала зіграність на середині 2-го привела до голу! Данилюк Василь красиво пробив по воротах і вивів команду вперед! 2-1 ФК Ланчин вдруге поспіль виграє від ФК Зелена і бере свої перші 3 очка!