Головна » 2011 » Липень » 18 » ФК Ланчин 2-1 ФК "Темп" Молодків (дорослі)
16:04
ФК Ланчин 2-1 ФК "Темп" Молодків (дорослі)

На сам перед хочеться привітати від імені команди, нашого лівого захисника Андрушка Василя із днем його весілля і побажати йому і його обраній щастя здоров’я їм і їх майбутнім дітям, грошей вдосталь і великого щастя.

А тепер перейдемо до футболу. Матч ще до свого початку обіцяв бути напруженим, адже суперник для наших хлопців був теж не злегких, доросла команда ФК "Ланчин" знаходилася на 4-му місці в турнірній таблиці, а гості ФК "Темп" Молодків 5-му.

З перших хвилин велася напружена боротьба тому що для кожної команди перемога, атобто 3-и очки на вагу золота. Ще у першому таймі  Арбітр (Гвоздянчук) поставив 11-ти метровий у ворота ФК Ланчин, але не тут то було воротар нашої команди Голіней Іван продемонстрував прекрасну гру і відбив пенальті. Дальше ініціатива була повністю у руках ФК Ланчин. Проте забити гол у 1-му таймі команди так і не змогли.
                Після перерви команди вийшли зовсім із другим настроєм на гру. Як завжди ФК "Ланчин" у першому таймі розпізнає суперника, а в 2-му починає ловити його на помилках. І ось як то кажуть дочекалися, продемонструвавши свої індивідуальні якості і точність удару, рахунок у матчі відкриває Яцентюк Марко. Після чого гра остаточно перейшла в руки ФК Ланчин. В захист ФК «Темп» можна сказати лише те що це була завсім не найкраща гра Ланчина. Проте зусиллями досвідченого гравця ФК Ланчин Стефанціва Івана рахунок у матчі було подвоєно  2:0. Але ФК «Темп» так просто не хотів здаватись і вже у заключні хвилини матчу завдяки помилці в центрі захисту «Темп» зумів відквитати один гол.

Після чого пролунав фінальний свисток 2:1. ФК Ланчин знову перемагає.

Переглядів: 840 | Додав: fc_lanchin | Рейтинг: 0.0/0