ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЛАНЧИН

Головна » 2011 » Червень » 13 » ФК Лачин -ФК "Прут" Саджавка 4-1, юнаки 2-2
16:47
ФК Лачин -ФК "Прут" Саджавка 4-1, юнаки 2-2

Один із центральних матчів туру районної ліги, Ланчин - Саджавка. Футбольне дербі... Перед грою багато було чого сказано, але все треба було показувати на полі!

Юнацька команда

Можливо ніхто не міг уявити собі такого результату 2-2... Так походжуюсь з Вами рахунок не великий, але який матч! Ух! аж мурашки по шкірі! Гості демонстрували гру на високому рівні так як господарі. Інтригуючий матч, саджовецькі футболісти змусили ланчинський захист добряче попрацювати!

В 1-му таймі гра була спокійнішою ніж у 2-му. І хочеться відзначити хорошу гру Долинського Івана, який забив 2 рятівні для команди голи! В першому таймі він зробив нічию, і в другому своїму ударом зі штрафного врятував команду від поразки!

Забивали:

1) Долинський І. (2 гола) пенальті + штрафний

Доросла команда

Що до гри дорослої команди, то усю гру ФК Ланчин був на половині суперника як риба у воді! Гості були просто відбиватися і шукати якісь вихід із цієї ситуації... Так вони находили, але тільки ма'яч потрапляв до ніг господарів, вони знову повинні були оборонятися! Перший тайм закінчився у нічию 1-1. А в другому таймі команда розійшлася ненажарт забивши ще 3 гола ФК "Прут" Саджавка вже не зналаЖ, що робити. 4-1 Дорослі можна так сказати показали юнакам, як потрібно грати...