ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЛАНЧИН

Головна » 2011 » Квітень » 4 » ФК Факел - ФК Ланчин
17:08
ФК Факел - ФК Ланчин

У недільному протистоянні 3 квітня, яке відбулося у селі Середній Майдан було проведено матч-відповідь кубка району. Де за право участі в 1/4 фіналу боролися, С.Майдан і Ланчин.

Інтрига в матчі з’явилася одразу, тому що десь після тридцятої хвилини господарі вели в рахунку 1:0, після чого Ланчин почав поступово реабілітовуватися.

Прокинувшись від «зимової сплячки» Ланчин забив два м’яча у відповідь. А тоді вже почалося справжнє видовище, команди подарували справжнє футбольне свято глядачам. Інтрига не згасала до останніх хвилин матчу.

Відкрив рахунок для нашої команди елегантним ударом «через себе» Ткачук Сергій. Подвоїв результат Гресько Орест, до речі третій гол також на рахунку Ореста. І останнім та вирішальним у цьому поєдинку був гол, який забив Марусин Володимир.

Отже наша команда ФК Ланчин вирушає до1/4 фіналу, де зустрінеться із ФК"Тисменичани".

Наступний матч тобто 1/4 фіналу відбудеться 10 квітня, тобто вже на наступну неділю. Про те на якому стадіоні проводитиметься матч, буде повідомлено на нашому сайті.

Слідкуйте за новинами нашого сайту і ви завжди будете в центрі подій.

Переглядів: 564 | Додав: fc_lanchin | Рейтинг: 5.0/1